Afirmacja uzdrowienia ciała fizycznego

Tekst tej afirmacji został mi dany podczas spotkania w cichej przestrzeni mojego Serca. To właśnie w Sercu, zjednoczonym z domem Duszy, a w końcu i z samym Źródłem, pojawiają się odpowiedzi i rozwiązania naszych wszystkich poszukiwań.

Tekst afirmacji należy powtarzać dwa – trzy razy dziennie lub tak często, jak tego potrzebujemy. Każda myśl i słowo to energia: jeśli są napełnione czystą miłością i Boskim światłem wibrują w najwyższych częstotliwościach. Powtarzając afirmację, wypełniamy całe swoje ciało (wszystkie poziomy naszego Istnienia) wysokowibracyjną, uzdrawiającą energią. Stan doskonałego zdrowia to nieograniczony i swobodny przepływ energii w całej naszej Istocie. Niskie emocje takie jak lęk czy zawiść oraz toczące się procesy chorobowe wibrują na bardzo niskich częstotliwościach. To nie magia, a rzeczywiste procesy, którym od wielu lat przypatrują się naukowcy różnych dziedzin.

Serce nas poprowadzi. Wystarczy z zaufaniem zanurzyć się w jego ciszę.

Afirmacja uzdrowienia ciała fizycznego

Będąc jednością ze Stwórcą i mając nieograniczoną możliwość czerpania z Boskiego Źródła światła, miłości i obfitości, rozpoczynam głęboki proces uzdrawiania mojego ciała fizycznego oraz wszystkich poziomów mojego Istnienia. Przepełnia mnie bezgraniczna miłość, oddanie i zaufanie Najwyższej Miłości. Jestem zanurzony/a w tym uzdrawiającym, Boskim świetle i potrafię w świadomy sposób łączyć się z Nim i z Niego korzystać. Z ogromną uważnością i szacunkiem wobec tego niewyczerpanego Źródła i wobec samego/samej siebie, zaczynam wypełniać całe swoje ciało fizyczne mocą i możliwościami boskiego Uzdrowiciela.

Wszystkie układy, narządy, kości, tkanki, komórki i płyny mojego organizmu oczyszczają się ze wszelkich niesłużących mojemu zdrowiu stanów i procesów, napełniają się źródłowym światłem, odzyskują swój Boski ład i porządek zgodnie z przeznaczonym mi w zamyśle Stwórcy planem doskonałego zdrowia, mocy i witalności . Moje ciało fizyczne powraca do stanu pełnego zdrowia, harmonii i obfitości.

Temu procesowi towarzyszy również uzdrowienie pozostałych poziomów mojego Istnienia: wszystkie one składają się na moją źródłową pełnię.

Stwórca przeznaczył mnie do życia w zdrowiu, wewnętrznym pokoju, miłości i szczęściu.

I tak właśnie jest.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: