Przyjąć całego siebie, czyli trochę o Boskiej tkance, z jakiej jesteśmy utkani…

Dusza mówi: „Przyjmuj siebie całą. Ze wszystkim, co się na ciebie składa”.

Każda cząstka Twojego Istnienia: każda komórka Twojego Ciała, każda rodząca się myśl, pojawiająca się emocja czy stan, każde Twoje światło i każda ciemność w Tobie składają się na Ciebie. Tworzą wyjątkowe i niepowtarzalne TY.

Przyjmując siebie całego w akcie bezwarunkowej akceptacji i miłości, zyskujesz najpełniejszy obraz własnej, wielopoziomowej i wielowymiarowej Istoty Ludzkiej, dostrzegasz unikalność i piękno MikroWszechświata, jaki tworzysz swoim Istnieniem i każdą cząstką siebie zaczynasz odczuwać, jak bardzo jesteś zespolony z drugim Człowiekiem, całym Stworzeniem, Matką Ziemią, Wszechświatem i w końcu Źródłem. Bo wszyscy jesteśmy Jednością. Jednym Wielkim, Cudownie zespolonym Organizmem, którego poszczególne komórki (Istnienia) spaja, karmi i prowadzi Najwyższa Miłość.

Cokolwiek więc robisz dla siebie – poniekąd czynisz innym.

Wszystkie nasze myśli, słowa, emocje, stany, wybory, porządki i chaosy, nasze cisze i łomoty, poszukiwania, odkrycia, doświadczenia i…. można byłoby tu wymieniać bez końca: wszystko to będąc określoną energią i mając określoną częstotliwość, obiega – jak ludzkie ciało krew – zasila lub osłabia, niszczy lub uzdrawia – Organizm Wszystkiego Co Jest. Matrycę Wszechświata. Boskie Pole Wszechrzeczy. I dlatego coraz częściej słyszymy, że Wszyscy tworzymy Jedność. Że jesteśmy ze sobą tak cudownie połączeni. Jesteśmy Jednym i Tym Samym. Co więc sobie dajemy lub odbieramy – dajemy i odbieramy Innym.

Jeśli prawdziwie kocham i akceptuję siebie, kocham i akceptuję każdego drugiego człowieka. Daję mu prawo do tego, by był taki, jaki jest i tam gdzie jest, ponieważ sobie podarowuję to samo prawo. To dotyczy wszystkiego. Ten akt akceptacji, przyzwolenia i miłości wobec siebie, a tym samym Wszystkiego Co Jest, jest ogromnie wyzwalającym doświadczeniem! Uwalniającym od próby kontrolowania lekkim stanem bycia. Boskim rozpoznaniem.

Jeśli więc szukamy sposobu na wewnętrzne uwolnienie się od wszystkiego, co do tej pory składało się na całą naszą Osobę, lub na uwolnienienie od tej cząstki nas, na którą nie mamy w sobie zgody czy miejsca – to rozwiązaniem jest tylko i wyłącznie zrozumienie, że od niczego nie potrzebujemy się tak naprawdę uwalniać. Wszystko, czego potrzebujemy, to jedynie pełne uznanie, przyjęcie, zaaakceptowanie i podziękowanie temu czemuś w nas: złożyło się na całe Piękno i Niepowtarzalność naszego Istnienia, było na ten czas jedynym dostępnym nam stanem rozumienia rzeczy, jedynym dostępnym nam rozpoznaniem siebie i świata i doprowadziło nas do miejsca, w którym teraz jesteśmy. A to TERAZ jest najistotniejsze, bo w nim kumuluje się moc uruchamiająca TO, co będzie.

Każde Twoje światło i każdy Twoj cień są więc piękną częścią Ciebie, wzajemnie się określają, wyrażają i uzupełniają. Bez ciemności nie potrafilibyśmy dostrzec potrzeby światła i jego uzdrawiającego oraz rozgrzewającego blasku. Światło i cień są sobie nawzajem potrzebne. A nasza ziemska wędrówka jest ciągłym tańcem tych dwóch uzupełniających się sił. Pokonując dystans między jednym a drugim, możemy stale się rozwijać i poszerzać granice naszego osobistego MikroWszechświata.

Bez ciemności nie potrafilibyśmy dostrzec potrzeby światła i jego uzdrawiającego oraz rozgrzewającego blasku.

Wszystkie cząstki Ciebie nie mogłyby więc bez siebie współistnieć, ponieważ razem tworzą niepowtarzalny szyfr Twojego Istnienia, kompletną i utkaną z boskiej tkanki całość Ciebie, a przyjmując je w sobie z pełną akceptacją i miłością zyskujesz impuls do ciągłego wzrostu i siłę do ewolucji całej Twojej Istoty.

Ja dziękuję każdemu światłu i każdej ciemności we mnie.

Zawsze z miłością,

Kasia.

P.S. Afirmacja na dziś:

Z pełną akceptacją i miłością przyjmuję każdą cząstkę mojego Istnienia i każde doświadczenie mojego życia. Dzięki mocy płynącej z aktu tej bezwarunkowej akceptacji i miłości, po raz kolejny wzrastam w drodze odkrywania, jaką piękną w swej boskości jestem Istotą.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: