Zawrzyj umowę ze swoją Duszą

Dusza to Twój łącznik z samym Bogiem/Stwórcą/Źródłem. To Twój najczulszy Przyjaciel i Przewodnik na Twojej (Waszej) wspólnej drodze życia.

Tak, jak Ty zostałeś Jej zadany, tak i Ona Tobie. Jesteście sobie nawzajem zadani. Jesteście nawzajem darem dla siebie. Ale wiedza/świadomość/rozpoznanie tego wcale nie jest już tak oczywiste.

Do tego rozpoznania potrzeba naszej pełnej otwartości i zaufania. Dopiero w obliczu naszej gotowości Dusza może się nam zamanifestować, dać poznać, objawić.

Wyobraź sobie piękny Skarb. Tylko Głupiec nie ukryłby go należycie starannie przed wzrokiem i ciekawością innych. Podobnie jest z Duszą. Będąc Darem od Boga, żywym boskim płomieniem w nas, musiała zostać z ogromną troską i niemalże namaszczeniem ukryta przed tymi, którzy przedwcześnie odkrywszy Ją nie tylko mogliby doprowadzić do Jej osłabienia, zanieczyszczenia, okaleczenia, ile wręcz do Jej unicestwienia. A tym samym do unicestwienia siebie. Człowiek pozbawiony swej Duszy (bywają takie sytuacje, rzadko, ale są możliwe) stoi na krawędzi egzystencji. I to nie tylko ziemskiej. Utrata ziemskiego życia to mimo wszystko drobiazg w porównaniu do unicestwienia na poziomie kosmicznym (energii).

Zanim więc staniemy się w pełni otwarci i gotowi na przyjęcie w sposób świadomy swej Duszy, pełne uznanie Jej, w sobie zintegrowanie, z Nią wspólne podróżowanie ziemskimi (i nie tylko) szlakami, Dusza owszem jest przy nas, czuwa, troszczy się, ale działa z ukrycia, po cichu, nie wychyla się zza ścian swojego Domu, tylko z troską cichego Przyjaciela delikatnie nas prowadzi.

Czeka na nas.

Jeśli chodzi o otwartość i naszą gotowość: nie jest istotne, czy już wszystko rozumiemy, pojmujemy, odkryjemy i nazwiemy. Możemy nie rozumieć wszystkich tych procesów, warunków i zależności, bo najważniejsza jest szczera i czysta intencja Serca. To jest ten niezbędny warunek! Naprawdę tego chcieć. Szczerze pragnąć. Ufać. Być gotowym oddać się. Kochani, nie znam innej drogi.

Usiądź więc w ciszy swego Serca. Zatrzymaj się. Uspokój rozpędzony umysł. Wzbudź w swoim Sercu szczere uczucie wdzięczności – czyni cuda tym, którzy naprawdę je odczuwają.

Podziękuj za wszystko, co masz. I poproś o prowadzenie swoją Duszę. Poczuj, jak ciepło zaczyna rozlewać się w Twym Sercu. To Miłość płynąca wprost ze Źródła przychodzi do Ciebie i wypełnia Ciebie. To nie są górnolotne i nierzeczywiste doznania. To realny boski stan świadomości, na który otwartych jest coraz więcej osób na naszej pięknej Ziemi. To nasze zadanie. Sens naszego Istnienia. A w obecnym czasie warunek konieczny dla dokonania się w nas osobistej ewolucji. I ewolucji całej Ludzkości i Matki Ziemi.

Jesteśmy Wszyscy Jednością. Cokolwiek czynisz sobie – Innym dajesz. Cokolwiek Innym dajesz – sobie czynisz.

P.S. Pomocne w oddaniu się prowadzeniu Duszy może być zawarcie z Nią umowy. Możesz przygotować samodzielnie. Możesz też posłużyć się moimi słowami, które zostały mi przekazane ze Źródła:

Umowa z Duszą

Dziekuję Tobie Stwórco/Źródło obecne we mnie i we Wszystkim Co Jest. Dziekuję za unikalny dar życia manifestujący się w tym TU i TERAZ. Dziś w sposob świadomy pragnę oddać się Twojemu prowadzeniu, otwierając się na Twój Dar dla mnie, jakim jest moja Piękna Dusza.

Teraz zwróć się do Swojej Duszy:

Moja Piękna Duszo. Wielbię Stwórcę/Źródło w Tobie. Właśnie teraz oddaję się z pełnym zaufaniem i miłością Twojemu (Źródłowemu) prowadzeniu, wiedząc że naszym jedynym zadaniem jest wspólna droga Miłości, Dobra i Światła. Ku wzajemnemu wzrastaniu. By wreszcie móc dotrzeć i rozpłynąć się u Źródła (w nas). Prowadź mnie, Duszo, opiekuj się mną i strzeż mnie. Od tej pory rozpoczynamy nowy, bo świadomy już etap naszej ziemskiej wędrówki. Jestem bezpieczny. Jestem prowadzony. Od tej pory wiem, że wszystko, co zadzieje się, wydarzy się tylko dla mojego (naszego) Najwyższego Dobra.

P.S. Po raz kolejny stało się tak, że miał być wpis na inny temat, a zamanifestował się, „popłynął” taki. I to jest właśnie to prowadzenie.

Z miłością,

Kasia

2 myśli w temacie “Zawrzyj umowę ze swoją Duszą

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: