Co możesz TERAZ dobrego zrobić dla siebie i całej Ludzkości?

Każde DZIŚ, każde TU I TERAZ jest ważne, bo w bezpośredni sposób tworzy nasze JUTRO. Ale to obecne TU I TERAZ jest ważne, jak nigdy wcześniej jeszcze nie było .

To Czas Przejścia, Kochani.

Służąc z Miłością swojej Duszy, podążając z zaufaniem drogą, jaką dla nas przygotowała i realizując z pełną otwartością i akceptacją plan, jaki ma stać się naszym doświadczeniem w tym ziemskim wcieleniu, służymy nie tylko sobie, ale w bezpośredni sposób przyczyniamy się do wzrostu całej Ludzkości i ewolucji naszej pięknej Matki Ziemi. To nasze zadanie, nasza droga i jej sens. Służąc sobie – sĺużymy Innym.

Dziś, jak nigdy wcześniej, warto podążać za swoją Duszą, by mogła jak najbardziej stabilnie i spokojnie przeprowadzić nas przez ten wyjątkowy czas.

Każdy nasz ruch, myśl, słowo, emocja, stan, działanie: wszystko, co czynimy, czego się podejmujemy, czemu dajemy swoją uwagę, wszystko to, co zasilamy swoją myślą czy postawą, zostawia energetyczny ślad w Boskiej Matrycy, oddziałowując nie tylko na nas, ale również na bliskie nam osoby, całe nasze otoczenie, a w rezultacie – łącząc się za pomocą sieci energetycznych z polami elektromagnetycznymi wytwarzanymi przez inne Osoby – na cały świat. Bo wszystko jest Energią zanurzoną w Boskiej Matrycy, będąc jej częścią i całością jednocześnie:

„(…) Mając na uwadze te połączenia, musimy zacząć myśleć o sposobie, w jaki odnosimy się do życia, naszych rodzin, a nawet przypadkowych znajomości z nowej, potężnej perspektywy. Dobre czy złe, słuszne czy niesłuszne, nic – od najjaśniejszych i najpiękniejszych życiowych doświadczeń aż po najstraszliwsze przykłady ludzkiego cierpienia – nie może być dłużej lekceważone jako przypadkowe zdarzenie. Jasne jest, iż kluczem do uleczenia, pokoju, obfitości, tworzenia, doświadczeń, kariery oraz związków przynoszących nam radość, jest zrozumienie właśnie tego, jak głęboko jesteśmy powiązani ze wszystkim w naszej rzeczywistości.” – pisze G. Braden w swojej pracy pt. „Boska Matryca” (wyd. z roku 2019, str. 43-44).

To samo prawo zależności i wzajemnego oddziaływania dotyczy każdego poziomu naszego Istnienia, zarówno na planie fizycznym, jak i duchowym oraz – w szerszym aspekcie – losów całej Ludzkości i całego świata.

Cokolwiek więc robimy dla siebie – czynimy dla innych. I od tego trzeba zacząć. Od siebie. Zawsze. Każdy dzień rozpoczynam od pełnego miłości i uważności wejrzenia w siebie: spotykam się z sobą w sobie, szukam siebie w ciszy swojego Serca, zaglądam z czułością do Domu swej Duszy. Jeśli coś we mnie potrzebuje oczyszczenia – nie przeszkadzam toczyć się temu procesowi, jeśli coś wymaga uzdrowienia – wspomagam i towarzyszę. Wznosząca energia Miłości domaga się wpierw naszego wewnętrznego uzdrowienia. Ale uzdrawiając siebie, podnosząc swoją świadomość i doświadczając siebie w przestrzeni serca – dokładamy cegiełkę zarówno do własnego wzrostu, jak i ewolucji całej Ludzkości. Reagując sercem – roztaczamy jego uzdrawiające pole na innych ludzi. Podążając drogą swojej Duszy – nadajemy kierunek losom świata.

Uzdrawiając więc siebie – uzdrawiamy świat.

Ta myśl jest pięknym podsumowaniem moich osobistych wejrzeń i dotychczasowej drogi w jedności z przestrzenią Serca. Być może za jakiś czas inna myśl, refleksja czy inne rozpoznanie będzie mi towarzyszyć. Jestem otwarta i z ufnością przyjmę wszystko to, co Dusza dla mnie przygotowała na naszej wspólnej drodze wzrastania, a tym samym powrotu do Domu Najwyższej Miłości. Jesteśmy w tym razem.

Jak pomóc sobie i całej Ludzkości w Czasie Przejścia?

 1. Nieś Miłość Ludzkości. Cokolwiek robisz – czyń to z Miłością i dla Miłości. Niech Twoje Serce będzie czyste. Niech Twoje intencje będą czyste, a Ty sam/a niewinny/a.
 2. Zrozum, że każdy ma swoją drogę. Uszanuj miejsce, w którym znajduje się drugi człowiek. Przyjmuj i akceptuj drugiego człowieka całkowicie takim, jaki jest.
 3. Nie reaguj złem na zło. Jeśli jednak ktoś Ciebie krzywdzi – stawiaj granice i broń się.
 4. Wybieraj wewnętrzny pokój zamiast lęku! W dzisiejszym świecie ogromne pokłady lęku są generowane przez rozmaite siły, media czy innych ludzi. Lęk niczego nie wnosi, jest niepotrzebnym balastem, niskowibrującym, oblepiającym, energetycznym wirem, który dosłownie ściąga Ludzkość w dół. Wypełniaj się wewnętrznym światłem i pokojem. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób pozbyć się lęku, wyobrażaj sobie, jak strumień boskiego światła przechodząc przez Ciebie – dosłownie zaczyna „rozpuszczać” gęstą sieć utkaną przez wibracje lęku aż do jej całkowitego rozrzedzenia i ostatecznie rozpuszczenia. Możesz również wyobrażać sobie, jak ten ciemny wir lęku opuszczając Twoje ciało, jest wchłaniany przez Najwyższą Miłość/Stwórcę/Źródło. Dobro, Światło i Miłość w ostatecznym rozrachunku zawsze zwyciężają.
 5. Czyń z radością i pełnym zaangażowaniem wszystko, co staje się Twoim udziałem. To jedna z najpiękniejszych czynnych medytacji w pełni zanurzona w zwyczajnej codzienności, taka modlitwa uważności i miłości do wszystkiego, co składa się na każdy Twój dzień.
 6. Żyj, doświadczaj, podążaj drogą swojego ziemskiego wzrastania – będąc w pełni zanurzonym w Przestrzeni Serca, reagując z poziomu Serca, a nie niższego umysłu – ego.
 7. Ufaj drodze swojej Duszy i daj się Jej z ufnością prowadzić przez wszystkie doświadczenia Twojego ziemskiego Życia: celem Waszej wspólnej wędrówki jest tylko i wyłącznie Twój piękny rozwój, wzrastanie i dopełnienie, byś w końcu zintegrowany, spójny i zjednoczony z pełnią boskiej miłości i światła powrócił do Domu Najwyższej Miłości.
 8. Miej na uwadze iluzoryczność doświadczanej rzeczywistości. To, co wydaje się takim jakim jest, w rzeczywistości jest czymś zupełnie innym. Nasz odbiór tzw. rzeczywistości to jedynie jedna z wielu możliwych interpretacji.
 9. Regularnie oczyszczaj swój umysł z wpływów, filtrów, przekazów, przekonań, naleciałości i programów świata zewnętrznego, pamiętając że umysł ma naturę „gąbki”, która z łatwością wchłania w siebie wszelkie wpływy i filtry narzucane jej przez cywilizację, kulturę, media itd.
 10. Rozważ, czemu oddajesz swoją uwagę, czym siebie karmisz, czym zasilasz. Ja od dawna nie oglądam, nie słucham i nie czytam wiadomości, a jeśli czasem sięgam po ten nośnik (dez)-informacji – czynię to z perspektywy obiektywnego, uważnego i zdystansowanego obserwatora. Zachowuję przy tym jasność umysłu i świeżość spojrzenia, a pojawiające się tzw. informacje odbieram jako kolejną „opowieść” czy interpretację. A nie jedyną i słuszną prawdę.
 11. Patrz na Wszystko Co Jest ze świadomością tego, że jest jakaś potężna, wspaniała i wszystkowiedząca Siła/Energia/Źródło, które utrzymuje, organizuje i porządkuje Wszystko Co Jest ze swojej boskiej, pełnej Nieskończonej Miłości, Mądrości i Troski (o Wszystko Co Jest) perspektywy. A my – jesteśmy tego cudowną częścią.
 12. Dziękuj naszej Matce Ziemi za wszystkie Jej dary. Ja wielokrotnie w ciągu dnia odczuwam głęboką wdzięczność za wszystko, czym Matka Natura dzieli się ze mną: za to, że daje mi dom, schronienie, za powietrze, którym mogę oddychać, za wodę, która gasi pragnienie, za ziemię, która wydaje owoc, za słońce, które ogrzewa i napełnia swoim światłem nie tylko ciało, ale i ducha, za pyszne owoce, warzywa, ziarna, nasiona, za piękno i niezwykłość świata roślin i zwierząt, za bogactwo i inspirującą zmienność wszystkich pór roku.
 13. Miej świadomość tego, że właśnie TERAZ na naszych oczach dzieje się jeden z najważniejszych zwrotów w całej historii ludzkości i świata (Wszechświata). To nie jest tylko moje odczucie, zdanie czy rozpoznanie. To rozpoznanie wielu wysoko świadomych Osób. Wszystko dzieje się po coś. Ludzkość, a wraz z nią cała nasza planeta, mają ogromną szansę (po raz pierwszy od tysięcy lat!) na gigantyczny krok ewolucyjny, wzrost i dostrojenie do boskich częstotliwości czystej Miłości i Światła. To się dzieje, Kochani!
 14. I jeszcze raz podkreślę: czyń wszystko z Miłości, w Miłości, poprzez Nią i dla Niej. Jeśli ktoś nie chce jej przyjąć – błogosław mu. Ale się nie zniechęcaj. Nieś Światło wszędzie tam, gdzie się pojawiasz. Bądź Istotą Światła. Jesteś Nią.

My z Duszą działamy bardzo intensywnie. To dla nas czas wielkiej pracy i ogromnego wysiłku. Na razie dajemy radę, choć bywamy, przede wszystkim ja fizyczna (moje ciało), osłabione i zmęczone. Chwile przeznaczone na odpoczynek, regerację, lekkie posiłki (potrzeba jedzenia coraz mniejsza), nawadnianie organizmu wodą i sokami wystarcza mi (nam), by nabrać nowych sił. I oczywiście stałe wypełnianie się wewnętrznym światłem to nasz codzienny rytuał. Jest to też forma tak potrzebnej dziś ochrony wobec różnych wyzwań i zagrożeń. Bo takowe też występują.

Idź z ciszą w sercu. Nieś Światło. I Miłość nieś. Ale zawsze powracaj do swojego Osobistego Centrum, by siebie z oczu nie stracić.

Dziękuję Tobie.

Kasia.

4 myśli w temacie “Co możesz TERAZ dobrego zrobić dla siebie i całej Ludzkości?

  1. Kochana, i ja Tobie dziękuję ❤ Im więcej nas, Ludzi połączonych z przestrzenią swoich Serc tym łagodniej przejdziemy przez ten wyjątkowy, pełen wyzwań i zarazem potencjału do wzrostu czas. Damy radę! Pozdrawiam z serca ❤

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: