Jesteś Bohaterem Baśni swojego Życia

Nie ma piękniejszej i ważniejszej opowieści dla Ciebie od baśni Twojego Życia.

Tak często z zachwytem w oczach, zaschniętym z wrażenia gardłem i przyspieszonym biciem Serca czytamy historie czy opowieści o różnych, wspaniałych, odważnych i dzielnie stawiających czoło rozmaitym przeciwnościom losu bohaterach.

Podziwiamy szczerze ich hart Ducha, niezłomność i szlachetną waleczność w podążaniu własną drogą czy radzeniu sobie w najtrudniejszych nawet okolicznościach i zrządzeniach losu, pomimo często nieułatwiającego powodzenie w walce o słuszną sprawę i niesprzyjającego im środowiska pochodzenia, miejsca narodzin, warunków życiowych, czyli mówiąc najogólniej tzw. startu.

Najpiękniejsze i najbardziej poruszające moim zdaniem scenariusze opowieści, baśnie dnia (nie) codziennego, ziemskiego pisze jednak i na szczęście samo Życie. Nasze TU I TERAZ. Nasze wczoraj, dziś i jutro. Wespół z naszą Duszą, Nadduszą i samym Źródłem wreszcie.

Jesteś najpiękniejszym, najdzielniejszym i najwspanialszym Bohaterem Baśni swojego Życia. Nawet jeśli w tym momencie wcale w ten sposób o sobie i swoim Życiu nie myślisz.

Otrzymałeś wraz z Jej początkiem pisania się na kartach Kosmicznej Księgi WszechOpowieści wszystko to, co ma w jak najlepszy sposób służyć Tobie i Twojemu wzrostowi. Co ma doprowadzić Ciebie, jak wszystkich Dzielnych Bohaterów, do szczęśliwego zakończenia swojej ziemskiej opowieści. A do początku Baśni o Tobie nieskończonym.

Dostałeś Ciało, które odbiera świat nie tylko za pomocą pięciu podstawowych zmysłów, ale też całego swojego konstruktu fizyczno-energetycznego. Ta subtelna materia wywiera wpływ na całego Ciebie, użyczając Ci wszelkich potrzebnych narzędzi i zasobów.

Dostałeś Serce, które czuje, rozumie, odbiera i obejmuje nie tylko Ciebie, ale również każdego drugiego człowieka, świat i całą tzw. rzeczywistość wraz z jej niewidoczną gołym okiem, a rozumianą wibracją Serca scenografią Wszechświata.

Dostałeś Duszę, która mając szersze spojrzenie na całego Ciebie i Twoją rolę w tej niezwykłej Baśni Życia prowadzi Ciebie najbezpieczniej jak to tylko możliwe pośród największych zamieci, najciemniejszych borów i najbardziej wymagających wypraw. To Twoja Mapa i Nawigacja tej Mapy jednocześnie.

Dostałeś możliwość bezpośredniego łączenia się z Bogiem/Źródłem/Najwyższą Miłością w Tobie poprzez czujące Serce i zanurzoną w Boskim promieniu poznania Duszę.

Dostałeś też umysł, który w odpowiedni sposób poprowadzony, może być Twoim wielkim sprzymierzeńcem podczas wymagających aktu rozwagi i roztropności wielości decyzji i wyborów.

Masz więc absolutnie WSZYSTKO.

Jesteś KOMPLETNY, WYSTARCZALNY, CAŁOŚCIOWY.

Tylko teraz podczas pisania się piórem Twoich wszelkich kroków, działań, decyzji, ruchów, wstrzymań, poszukiwań, pytań i odpowiedzi kart Twojej Baśni trzeba się Tobie do Ciebie tego kompletnego, idealnie boskiego, cudownie stworzonego i źródłowo najpełniejszego domaszerować. Jaki to piękny scenariusz!

Zarzuć więc plecak na ramiona, kilka gwiazdek do kieszeni schowaj na szczęście, ciepły koc spakuj i ruszaj w drogę.

Po siebie.

Cudowny Bohaterze.

Z miłością,

Kasia

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: