Zaufanie wszelkim procesom odnajdziesz tylko w sobie…

Od kilku lat jesteśmy w intensywnym procesie odbywającym się zarówno na poziomie każdej jednostki, jak i ogółu Ludzkości. Każdy mikroświat Istoty Ludzkiej rodzi się na nowo w oczyszczającym ogniu zmian. Cały Makroświat Ludzkości i konstruktu naszej ziemskiej rzeczywistości również znajduje się w transformujących płomieniach przemiany. To się dzieje teraz. I tak ma być. Wracamy do siebie.

Będzie dobrze, Kochani.

Zostawić, co stare

Aby proces ten mógł się dopełnić konieczne jest nam jednak zrzucić wszystko to, co stare, nieaktualne i uwierające naszą Boską, Źródłową i czystą praNaturę. Byśmy wreszcie mogli powrócić do siebie oczyszczonych ze wszystkiego, co zakryło nam pamięć o nas Pięknych, Dobrych, Czystych, Boskich w swym rdzeniu.

Każdym narodzinom towarzyszy ból. To naturalna część tego trudnego, pięknego i poruszającego procesu. A my się właśnie rodzimy!

Na ten moment doświadczeniowy odczuwa to już każdy z nas. Bez wyjątku.

Różnimy się jedynie miejscem na tej wspólnej drodze, która ma nas doprowadzić do jednego: do siebie źródłowego. Bosko scalonego. Czystego w swej Prawdzie. W Miłości zanurzonego.

Na szlaku zmian

Jesteśmy więc w drodze. Na kosmicznym szlaku zmian. Kiedyś może jeszcze łagodnym i pozwalającym zaoszczędzić nam nieco sił. Ale teraz już stromym i wymagającym wprawy, wysiłku, zaangażowania wszelkich dostępnych nam osobistych narzędzi i zasobów, szczególnej uważności, świadomości poczynianych przez nas kroków i podejmowanych decyzji, skupienia się na naszym ostatecznym i wzniosłym celu.

Widoki coraz rozleglejsze, wspanialsze, choć nie zawsze dla wszystkich od razu zrozumiałe. Do wszystkiego domaszerujemy. Potrzeba nam czasu i zaufania. I bycia w sobie. W ciszy Serc.

Trwajmy przy sobie

Trwonienie własnej energii na rozglądanie się wokół, oddawanie cennej uwagi wszystkiemu, co mogłoby nas rozpraszać lub oddalać nas od swojego osobistego Centrum, podtrzymywanie w sobie stanu lęku czy przerażenia, zbaczanie na szlaki innych Osób, którzy jak my kroczą tą wzniosłą ścieżką, wreszcie karmienie siebie tym, co z zewnątrz pochodzi, nie będzie nam w niczym pomocne podczas naszej mozolnej, ale jakże wspaniałej wędrówki. Trwajmy przy sobie.

Bo każdy idzie sam. Każdy sam winien przejść tą drogę. Nie ma innej możliwości. Ale trzymając się w pełnym zaufaniu swego kursu i podążając głosem swych Serc, dajemy piękne świadectwo innym Podróżującym i rozświetlamy polem naszych Serc ścieżki innym Istotom.

Idąc samemu – współdzielimy naszą drogę z drogami Innych Serc. I nawzajem sobie tak pięknie służymy.

Drogowskazy

Zwrócenie się do swojego Centrum, wewnętrzna cisza, świadomość swojej drogi, celowości i wartości podejmowanego wysiłku, kompas zakotwiczony w Przestrzeni Serca, oddanie się prowadzeniu Duszy – to Twoje/nasze osobiste drogowskazy. Dane Tobie/nam wprost od Źródła. Byśmy drogi nie zgubili.

Zaufanie procesom

Potrzeba nam zaufać. Bo tak naprawdę nie ma lepszego wyjścia. To jedyna droga. To jest TEN CZAS. Im bliżej siebie będziemy, w im czulszym i bardziej uważnym kontakcie ze sobą, tym łagodniej i spokojniej przejdziemy przez wszelkie burze.

Zaufaj mi. Zaufaj sobie. Zaufaj wszelkim wewnętrznym procesom.

Nie szukaj pokoju i ciszy w zewnętrznym świecie – tam ich nigdy nie znajdziesz. Ale jeśli je sam w sobie zakotwiczysz – zewnętrzny świat będzie Cię stale w nich utwierdzał, o nich w Tobie przypominał, je w Tobie umacniał.

Materia odpowiada na energię, energia przyciąga materię, która odpowiada jej częstotliwościom. Podobne przyciąga podobne. Odnajdując pokój w sobie, wypełniając się wibracją pokoju Serca będziemy szukać ich w świecie materii i co więcej: stale znajdować ich w materii manifestację. Na potwierdzenie naszego wewnętrznego świata.

Jestem bezpieczna.

Jestem bezpieczny.

Wszystko dzieje się dla mojego/naszego najwyższego dobra.

Wszystko, co od Miłości nie pochodzi musi się rozpaść, wszystko, co Światła nie wyraża musi przeminąć. Nie bójmy się.

Jak odważne, silne i piękne są nasze Dusze, że zgodziły się w takim czasie zejść tu w to ziemskie doświadczenie.

Ufaj. Ja ufam. Niezmiennie. Będzie dobrze. Wracamy do Domu.

Z Miłością,

Kasia.

P.S. Słowa o odwadze naszych Dusz do zejścia na Ziemię w TYM czasie wzięły swój początek w cudownej wiadomości, jaką otrzymałam kilka dni temu od Pięknej i pełnej Światła Istoty. Dziękuję Ci, Cudowna Duszo.

Nasze Dusze – jakże są odważne!

4 myśli w temacie “Zaufanie wszelkim procesom odnajdziesz tylko w sobie…

  1. Tak, nasze Duszę są tak piękne i dzielne w niepojęty dla nas sposób 🙏🍂❤ Oby każdy z nas w końcu to w sobie odkrył, dojrzał, zrozumiał. Życzę tego Każdemu z głębi serca! Dziękuję Tobie i pozdrawiam ciepło z serca ❤🙏❤

   Polubione przez 1 osoba

 1. Narodziny… O tak, zejście na Ziemię w tym czasie to prawdziwy akt odwagi, dlatego jedną taką Duszyczkę w drodze próbuję wspierać jak umiem. Jednak pewien doktor, Zach Bush uzmysłowił mi jeszcze jedną piękną rzecz, mianowicie że przeżywamy także drugie narodziny, przez ludzi zwykle nazywane śmiercią. I one też są niezmiernie ważne. To są moje ostatnie lekcje Duszy. Czasem trudno trwać przy Duszy, kiedy mówi o rzeczach niewiarygodnych i mało zrozumiałych. Jednak trwam, niezmiennie, mimo że to trudne.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Tak, Kochana… To wielki akt odwagi i niezłomności naszych Dusz, że zdecydowały się przyjść tu w tym czasie na naszą piękną Gaję. Ale jesteśmy w tym wszystkim RAZEM i możemy sobie nawzajem pięknie służyć, wspierać się wzajemnie i być z otwartym Sercem przy sobie. Ale zawsze najpierw bądźmy przy sobie/w sobie. Każdy w swoim Centrum. Bez tego ani rusz dalej. Piękna ta myśl o ponownych narodzinach Duszy w chwili śmierci naszego fizycznego przebrania. To jeden z tych bezcennych momentów tu akurat wyzwolenia Duszy z tego kręgu ziemskiego doświadczania, by będąc pomiędzy wymiarami, a w spotkaniu bliskim ze Źródłem mogła podjąć kolejne arcyważne decyzje. Dziękuję za poruszający komentarz. Wszelkiego dobra dla Ciebie ❤

   Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: