Wniebowstąpienia Czas 🕊

Wniebowstępujemy, Kochani. To się dzieje już teraz. Miłość Boga/Źródła/ Najwyższego zaczyna prawdziwie wypełniać nas. Wznosi nasze Istnienia. Zalewa Światłością współbycia w Jedni. Trudno to przyjąć konstruktem naszego ludzkiego umysłu. Ale Serce dobrze wie. Wie przez czucie. Rozumie rezonansem dostrajania się do Nieba w nas. To jest właśnie Wniebowstąpienie. Choć jak to objąć najpełniej ludzkim językiem? Niemożliwe…

Oczami Serca

Rozejrzyj się wokół oczami Serca. Jest dobrze. Jest pięknie. Wszystko tak, jak ma być. Świat zawsze był doskonały. Został stworzony na podobieństwo samego Stwórcy/Źródła. Jak mogłoby być inaczej? To ludzki umysł utkwił w iluzji poznania, biorąc za prawdę to, co sam tworzył. Rozdzielał, mącił, szukał dualności. I znajdywał ją: wszak sami tworzymy nasz świat. Widzimy, co chcemy zobaczyć. Słyszymy, co chcemy usłyszeć. I to jest potencjał, nie akt zniewolenia.

Dobrze wiemy z Duszą, że część Ludzkości nie jest w stanie przyjąć tej Prawdy. Tak ma być. Akceptacja i poszanowanie wszystkich praw i reguł, jakim podlegamy jako całość, kolektyw, część czegoś większego utrzymanego w Boskim Porządku Istnienia jest zawsze ważna i potrzebna.

Wniebowstąpienie jest właśnie tym, co miało się dokonać we właściwym czasie na naszej Planecie. Cały Wszechświat przygląda się nam! Zobacz, w jak niezwykłym czasie przyszło nam żyć. Cóż to za dar! Wykorzystaj ten wyjątkowy czas Przejścia i Ewolucji do poszerzenia własnej Istoty. Weź głęboki oddech poznania i dostrój się do Boskich częstotliwości Miłości i Światła. Zaproś Wszechświat do swojego wnętrza: niech rozsypie gwiazdy na subtelnym firmamencie (planie) Twojego Istnienia. My z Duszą już te gwiazdy widzimy. Ciebie widzimy. Czujemy całymi nami. Wzruszamy się. Radujemy. Jest pięknie.

Zdanie pociechy od Duszy dla zatroskanych: „Czasem musi zaboleć, by mogło być pięknie. Przyjmij to. Nie poddawaj się. To droga do wyzwolenia. Ufność. Akceptacja”.

Równowaga

W ostatnim czasie zbyt wiele wzięłyśmy jednak na siebie: zobowiązałyśmy się przypuszczać przez siebie niskie wibracje innych Istnień, po to, by pomóc Innym wyzwolić się, oczyścić i wznieść. Ciało osłabło, pojawiły się symptomy choroby. Na ten moment poprosiłam Duszę Matkę o zwolnienie z tego zadania. Dusza poszła się wstawić za nas. Muszę odpocząć, bo Ziemia i codzienne sprawy mojej (naszej) troski i zaangażowania również potrzebują. Mam troje Kochanych Dzieci i galaktykę ziemskich sprawunków do objęcia i ukochania. Wszystko jest ważne. Równowaga między Ziemią a Niebem w tym TU I TERAZ też.

Niebo w Tobie

Gdy wychodzę na zewnątrz widzę niepewność w oczach innych ludzi. Ale widzę też nadzieję. Ludzie się budzą. Każdy w swoim czasie. Niczego nie wolno nam przyspieszać. Idziemy z Duszą i ukochujemy bezwarunkową Miłością każde Istnienie. Często Ludzie na nas patrzą, jakby przeglądali się w nas. „Mówimy” Im wtedy z Duszą: „Nie bój się, Człowiecze. Dasz radę. Jesteś bezpieczny. Prowadzony. Zatroszczony. Szukaj Nieba w sobie. Ufaj. Wszystko jest jak ma być.”

Ludzie są tacy Piękni. Tacy bezbronni. A tacy mocarni i wielcy jednocześnie.

Gdy pozwolisz sobie na odpuszczenie konieczności zrozumienia tego, co się dzieje głową, otworzysz wrota do pełniejszego widzenia. Nie głowa, a Serce. Tam jest portal do Wszechświatów i kompletnej wszechwiedzy o całym Stworzeniu.

My z Duszą dziś w Ciszy. W kosmicznym utuleniu. Spokój i błogość. Zaufanie.

Czakra Serca pulsuje Miłością. I zrozumieniem. Czasem jakby Światło buchało z mojego mieszkania na trzecim piętrze. Światło Miłości. Szukaj Go w sobie. Jest tam. I zawsze tam było.

P.S. Dla części Dusz jest to Prawda nie do przyjęcia. Trzeba nam o tym pamiętać. Uszanować to. Przyjąć. Zaakceptować. Część Dusz będzie opuszczać naszą Ziemię, po to by znów inkarnować i w nowym wcieleniu móc dalej ewoluować i wzrastać. Decyzja o zakończeniu życia należy do Duszy, Duszy Matki i jest podjęta w porozumieniu ze Źródłem. Jest jak ma być. Najlepiej dla Każdego.

Każdy otrzyma tyle, ile sam będzie gotowy przez siebie przepuścić. Ostatecznie to my sami o wszystkim decydujemy. Wolność wyboru.

Akceptacja.

Utulamy z Duszą.

Z Miłością,

Kasia

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: