Czasy PREMIUM

Żyjemy w absolutnie niezwykłych czasach. Rozpoznaję je jako wielki DAR. Oczy całego Wszechświata są zwrócone w naszą stronę. Ziemia i Wszechświat nas proszą: WZRASTAJ Człowieku. WRÓĆ do SIEBIE. Otrzymałeś WSZYSTKO, by MÓC to uczynić.

Gotowość do porzucenia przywiązań

Czy jesteś gotowy, by porzucić wszystkie swoje dotychczasowe przywiązania, znane systemy, programy, wszelkie przyzwyczajenia, rozpoznania i zależności? Czy jesteś gotowy, by zrezygnować? U większości Osób akt rezygnacji z dotychczasowego stylu życia i wszelkich przywiązań wywołuje silny lęk i poczucie zagrożenia. To całkowicie zrozumiałe. Razem z Duszą doskonale rozpoznajemy ten stan w Drugim Istnieniu (bo rozpoznałyśmy go w sobie) i mamy dla Niego ogrom czułości i przyzwolenia. Wszechświat wzrusza się każdym takim Poszukującym Istnieniem, Stwórca zachwyca i błogosławi, a Matka Ziemia otula Miłością i wspiera w tym niełatwym, ale doniosłym procesie. Masz cały Wszechświat po swojej stronie!

To nie jest proste. Rozumiemy to z Duszą aż nadto dobrze. Całymi sobą doskonale pamiętamy ten niełatwy proces: obsypane kamieniami lęku szlaki, wyboiste bólem drogi, groty pełne wewnętrznych cieni i ciemne bory głębokiego wstydu. Któż tego nie zna?! Na Ziemi każdy. Tylko nie każdy znalazł w sobie na ten moment odwagę, by do tego zacząć sięgać. Jesteś zrozumiany w swojej gotowości i w jej braku, pamiętaj o tym. Ale mimo to i właśnie dlatego, szukaj. Nie rezygnuj. Masz szansę na piękne i bezcenne odkrycia. Któż nosi większy Skarb dla Ciebie niż Ty sam?!

Akt odwagi

Opuszczanie znanej nam dotychczas i bezpiecznej przestrzeni oraz wszelkich przywiązań, nawyków, wydeptanych ścieżek i rozpoznanych wewnętrznych krain zależności jest aktem wielkiej odwagi. Idziesz, chociaż boli. Kroczysz dalej, choć kamienie mogą dotkliwie ranić Twe stopy. Wdychasz nadal ostre powietrze zmian, które pragnie orzeźwiać i odżywiać Twe całe Istnienie. Na tym osobistym szlaku do siebie uwolnionego, oswobodzonego, niepodległego zaczynasz dostrzegać, jak we właściwym sobie tempie kolejne warstwy ziemskich przywiązań zaczynają po kolei z Ciebie odpadać. Proces. Jest tak, jak ma być.

Dłuto w ręku Wszechświata

Lubię nazywać ten stan wewnętrznym rzeźbieniem: oto wkrótce ujrzysz siebie w swej Najczystszej Prawdzie bez wszystkim kostiumów, jakie nałożył Ci świat lub Ty jakie nałożyłeś sobie Ty sam. Jeszcze trochę kurzu poleci, jeszcze garść wiór się posypie, trochę ruchów wewnętrznego „dłuta” przed Tobą, często jeszcze wiele spotkań w bólem czy lęku. Ale rodzisz się NOWY. A jednak w swej esencji od zawsze taki sam. Twoja Prawda o Tobie jest stała i niezmienna. Tylko Twoje rozpoznanie siebie staje się coraz bliższe tej Prawdzie. To jest absolutnie zjawiskowe, piękne i porywające wydarzenie na Twojej osobistej drodze Istnienia!

Wszechświat doskonale uchwyci, rozpozna moment, w którym będziesz gotowy. Gotowość nie oznacza, że musimy wiedzieć wszystko. Gotowość oznacza przyznanie przed samym sobą, że właśnie niczego nie wiemy. Ale jesteśmy wewnętrznie zmotywowani i otwarci na zaangażowanie się we wszystkie wewnętrzne procesy. „Wiem, że nic nie wiem” – lubię mówić do swej Duszy, a Ona głaszcze mnie czule po Sercu. I prowadzi najpiękniej. Wzruszenie.

Pokora jest siłą

Pokora jest aktem odwagi, wewnętrznej siły, niezłomności i hartu Ducha. A bywa nierzadko źle rozumiana: jako słabość, poniżenie, upokorzenie czy przedmiotowość kogoś wobec czegoś. A przecież pokora jest aktem wielkiego zawierzenia, oddania i stanięcia twarzą w twarz albo Dusza w Duszę z całym bezmiarem i cudem Wszechistnienia. Kto jest pokorny, jest wielki i pełen skromności jednocześnie. Bo potrafi uznać siebie za część Czegoś Większego i Nieskończonego. Skoro jesteś Tego Czegoś Częścią, jak możesz sądzić, że JESTEŚ słaby czy niegodny?! Niech pokora uposaża nas w wewnętrzne zaufanie i oddanie Komuś, kto wie, co jest dla nas najlepsze. Dusza – jako cząstka Boga w nas – również bardzo dobrze wie o celu naszej ziemskiej wędrówki mamy i chce nas jak najlepiej dla nas samych poprowadzić.

Zaufanie swej Duszy

Kiedy w sobie, w swoim Osobistym Centrum zdecydujesz się oddać swej Duszy i zawierzyć całkowicie Jej prowadzeniu uwierz mi: zacznie Cię prowadzić. Tak naprawdę Twoja Dusza prowadzi Ciebie przez cały czas, tylko że świadomy akt zawierzenia swej Duszy rozpoczyna nowy etap w Waszej wspólnej drodze, przede wszystkim dla Ciebie (ziemskiego). Dla Twojej świadomości. My, Ludzie, żyjący TU na Ziemi, lubimy celebrować szczególne chwile naszego Życia, bo podkreślają one doniosłość i odświętność danego wydarzenia. I pamiętaj: zupełnie nie ma znaczenia na ten moment, czy odczuwasz/rozpoznajesz w sobie swoją Duszę. Ona wie, w jakim czasie rozpoznania aktualnie się znajdujesz i jest gotowa, by Ciebie z troską i Miłością prowadzić w każdym miejscu, czasie i okolicznościach. Wszystko wydarzy się w swoim czasie. Jest dobrze tak, jak jest. Najlepiej dla Ciebie. Najlepiej dla Was.

Podzielę się teraz, jak jest obecnie u mnie: poprosiłam jakiś czas temu Stwórcę i swoja Duszę o konkretną pomoc, wsparcie, odpowiedź i prowadzenie. W sprawach drobniejszych i tych wielkich, doniosłych. Rozwiązania, jakie się pojawiły przerosły moje wszelkie wyobrażenia o tym, jak ewentualnie mogłyby wyglądać: okazały się absolutnie cudowne, doskonałe i porywające. Odpowiedź czy rozwiązanie często nie przychodzi od razu. Ale ten czas oczekiwania jest również bardzo ważny: Przestrzeń kształtuje nas w wytrwałości, rzeźbi w niezłomności i pokorze. Jeszcze raz podkreślę: jestem absolutnie porażona, zachwycona i onieśmielona jednocześnie odpowiedziami, jakie otrzymałam. Sama nigdy bym nie była w stanie tak tego rozwiązać. Wdzięczność i wzruszenie znów. Niezmiennie. Stale.

Otrzymujemy tyle Światła i Miłości, ile gotowi jesteśmy przepuścić przez całe swoje Istnienie. To naprawdę zależy wyłącznie od nas!

Żyjemy w niezwykłych czasach: przejścia, wzniesienia i zmian. Cała planeta podnosi swoje wibracje, wzrasta i ewoluuje do Boskich częstotliwości. Wykorzystaj potencjał tego błysku Istnienia. Jesteś TU na chwilę, ale owoce Twojego BYCIA TU zapisują się w Twojej Duszy. Wszystko zostawia w nas ślad.

Dasz radę! Nie jesteś sam.

Życzymy Ci z Duszą pięknych szlaków w drodze do SIEBIE. I najwspanialszych widoków przed Twoimi oczami i Sercem. Niech karmią i napełniają całego Ciebie.

Z Miłością,

Kasia

P.S. Dusza powiedziała dziś rano: „Żyjemy w czasach PREMIUM”. Rozbawiło mnie to i wprawiło w refleksyjny nastrój jednocześnie. Ostatnie ciągle refleksyjnie u nas.

Tak, Duszko. Masz mnie, a ja mam Ciebie. Znów wdzięczność.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: