Przekazy ze Źródła – jak powstają?

Czysty, Źródłowy przekaz płynie od samego Stwórcy. Jest klarowny, jasny i dobry jak Jasny, Dobry i Czysty jest sam Stwórca. Źródłowy przekaz mieni się tysiącami iskier pełnych Miłości i Światłości Boga, ujmuje rzeczy ponad ludzkim rozpoznaniem, bowiem w Stwórcy bierze swój początek i koniec, a przekazujący go człowiek służy przede wszystkim jako kanał dla Boskiej WszechMiłości i Wszechmądrości.

By móc otrzymać Boski przekaz Człowiek (jako Źródłowy kanał) winien (adekwatne słowo):

🕊 być w czystości Serca oraz – o ile to możliwe – w jak najpełniejszej integracji wszystkich poziomów swojego Istnienia: ciało, umysł, Dusza, ciała energetyczne;

🕊 przebywać w możliwie jak najwyższych wibracjach (alkohol, papierosy i inne używki obniżają znacząco poziom wibracji);

🕊 przebywać w Przestrzeni Serca;

🕊 regularnie oczyszczać wszystkie poziomy swojego Istnienia: począwszy od ciała, przez myśli, emocje, reakcje, sferę energetyczną Istnienia;

🕊 być w stanie bezwarunkowej Miłości i Akceptacji wobec siebie i każdego Istnienia;

🕊 ufać! Sobie i Stwórcy;

🕊 mieć świadomość swej Duszy i być otwartym na jej prowadzenie, wskazówki i znaki (dobry kontakt ze swoją Duszą jest niezwykle pomocny);

🕊 mieć wysoki poziom samoświadomości;

🕊 regularnie praktykować uziemianie;

🕊 nawadniać swój organizm;

🕊 lekka dieta również jest pomocna;

Im wyższa świadomość, pełniejsza integracja wszystkich ciał Człowieka, umiejętność osadzania się w Przestrzeni Serca i im głębszy kontakt ze swoją Duszą, tym łatwiej nam otworzyć się na Źródłowy przekaz i sczytać/spisać go w możliwie najczystszy sposób.

Utrzymywanie wysokich wibracji, wysoka świadomość i zachowanie swoistych zasad bhp podczas łączenia się ze Źródłem są tu istotnym zabezpieczeniem przed otrzymywaniem przekazów z niższych poziomów, tj. astralnych.

Źródło nie spieszy się z przekazywaniem, działa w sposób subtelny i nienarzucający się. Podczas gdy astral ochoczo dostarcza nam wszelkich odpowiedzi. A to daje mylące wrażenie otrzymywania wielości wartościowych treści, gasi ludzką uważność i powoduje zatrzymanie wzrostu Człowieka na poziomie Istot, od których przekazy pochodzą. Człowiek = energia. Komu/czemu ją oddajesz? Kogo/co chcesz zasilać?

Zapisywanie przekazu jest jak sczytywanie, otwieranie i „rozpakowywanie” przekazanych treści w możliwie najczystszy, prowadzony sposób, w którym nie bierze udziału umysł (ego), a Przestrzeń Serca i nasz Boski Łącznik ze Źródłem: Dusza.

Każdy przekaz otrzymująca je osoba uposaża we własne unikalne cechy, dary i rozpoznania, co również leży w zamyśle Stwórcy: dzielimy się ze Źródła ale poprzez swoje niepowtarzalne Istnienie. I to jest piękne.

Każdy przekaz jest inny, w zależności od poziomu świadomości, wewnętrznej czystości, drogi życiowej, doświadczeń, unikalnych darów, rozpoznań i specyficznych cech tego, który przekazu dokonuje.

I jeszcze na koniec jedna bardzo ważna refleksja: nasze intencje związane z otrzymywaniem przekazów i dzieleniem się nimi ze światem powinny wypływać wyłącznie z czystego pragnienia Serca. Nie ego, a Serce i służenie Innym Ludziom. To podstawa.

Z Miłością,

Kasia

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: