Matriks a powrót do Wewnętrznego Domu…

„Czas powrócić nam do Siebie. Do swojego Wewnętrznego Domu. Bez tego niemożliwa jest nasza dalsza osobista ewolucja” – mówi Dusza. I nie mogę się z Nią nie zgodzić.

_______________________________________________

Doprawdy, żyjemy w niezwykłych czasach… Niemal z każdej strony jesteśmy stale „trącani” i mobilizowani przez okoliczności zewnętrznego świata do konieczności dokonywania głębokich wglądów w siebie. To błogosławieństwo obecnych czasów, jakich doświadczamy na naszej wspólnej Ziemi.

Od każdego z nas zależy, co zrobimy z podarowanym nam ogromnym potencjałem tego potężnego błysku zmian zachodzących na naszej planecie.

W drodze do siebie

Czy wyruszyłeś już po siebie? Gdzie teraz jesteś? Z czym w sobie jesteś? A gdzie chciałbyś być? Akt wejrzenia w siebie warto wyposażyć w uczciwość, ale również zrozumienie i akceptację swojego TU I TERAZ. Cokolwiek w sobie odrzucisz, nie będzie mogło zostać uwolnione/uzdrowione. Akceptacja! Bez tego ani rusz! Piszę o tym wiele!

A świat jak to świat: będzie stale „sprawdzał”, w jakim miejscu jesteś w drodze do siebie, bowiem taka jest jego natura. Ale wszędzie tam, gdzie leży przeszkoda, blokada czy mur, kryje się proporcjonalnie odpowiadający ich wielkości/doniosłości potencjał.

Prawda, Wolność, głęboka Świadomość siebie, całej swojej Istoty oraz wszystkich praw, jakie rządzą tym światem – to jedne z najwspanialszych odkryć na podejmowanym szlaku zmian przez każdego, kto odważa się opuścić znane struktury matriksa i decyduje się wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i swój los.

Skarb w Tobie

Czy masz świadomość tego, kim naprawdę jesteś? Czy dotarłeś już do prawdziwego siebie: Boskiej Istoty, która wyzwoliwszy się z okoliczności matriksa wie, że jest w pełni możliwości, by móc kreować swoje życie? Czy czujesz się prowadzony? Czy wiesz, jaki Skarb wewnątrz siebie posiadasz?

Świat zrobił niemal wszystko, by zatracić w nas pamięć o tym, kim jesteśmy i co stanowi nasz Wewnętrzny Dom. Ale pora nam to w sobie odpamiętać.

Proś Duszę o prowadzenie. Rozmawiaj z Nią, jakkolwiek potrafisz. DUSZA jest wolna od oceny. Ona po prostu JEST tu dla Ciebie i z Tobą. I to jest absolutnie piękne.

Każdego, kto nie zdecyduje się podjąć wewnętrznego wysiłku, by opuścić znane sobie dotychczas ścieżki, system będzie stale określał i definiował, urządzając jego ziemskie życie według swoich paraliżujących i zniewalających praw.

Gdzie jesteś w tym wszystkim? Na co się decydujesz? Co wybierasz?

Tylko Ty sam jesteś w Pełni swej Mocy, by wybrać scenariusz Życia, którego chcesz być nie tylko aktorem, ale przede wszystkim reżyserem i twórcą.

Jak działa matriks?

Zrozum, matriks nigdy nie powie do Ciebie: „To właśnie Ty, Człowieku sam decydujesz o sobie i własnym życiu. Jesteś wolny, niepodległy. Jesteś kreatorem wszystkich swych dni. Możesz wszystko.”

Dlaczego? To proste!

Matriks chce mieć pełną kontrolę nad całym Ciebie. Nad wszystkimi Twoimi myślami, emocjami, postawami, reakcjami, wyborami i zachowaniami. Matriks nie chce Ciebie wypuścić. Jesteś zbyt cenny. Dopóki jesteś w systemie jako jego bezwolny uczestnik, dopóty matriks istnieje i jest zasilany energią Twojej uwagi, Twojego lęku, Twojej z nim walki. I trzeba przyznać: czyni to dość skutecznie.

System dostarczając Ludzkości atrapę działań, które niosą szereg „rozwiązań”, „możliwości wyjścia z kryzysu”, ochronę zdrowia, całą masę inicjatyw pozornie służących „przywróceniu normalności” w rzeczywistości dalej zacieśnia pętlę zniewolenia wokół ludzkich Istnień, zniewalając człowieka na wielu poziomach.

Ale my widzimy ciebie, wielki bracie (celowe zastosowanie małych liter), Jesteś całkiem przewidywalny w swych poczynaniach.

Wyzwolenie w świadomości. Nie ma innego wyjścia. Doprawdy nie ma!

Zatrzymaj się na chwilę. Wyjdź z pędzącego kołowrotka sterowanej przez programy matriksa rzeczywistości, która napędzana jest cały czas przez sianie wśród Ludzkości atmosfery lęku, zagrożenia i chaosu. To celowe działania. Stań z boku i obserwuj. Włącz wewnętrzego Mędrca, którego posiada każdy z nas.

Ty jako obserwator

Połóż rękę na Sercu. Weź kilka spokojnych oddechów do Centrum siebie. Obserwuj strumień swoich myśli. Już nie jako ich uczestnik (reaktywność), ale jako zdystansowany i niepodległy obserwator. Jak się czujesz, gdy powracasz do siebie? Czy odczuwasz połączenie ze swym Wewnętrznym Domem? Jak odbierasz swoje myśli? Siebie? Swoje życie? Świat? Czy dostrzegasz różnicę?

Powrócić nam trzeba do siebie. To jedno z najważniejszych zadań naszego Tu bycia na Ziemi. A ten czas temu w wyjątkowy sposób sprzyja.

Doprawdy: system czyni nam świetną robotę (przepraszam za to powszednie stwierdzenie, ale jest tu jak najbardziej adekwatne, nie znajduję lepszego), bowiem zmusza nas do stałego wglądu w siebie, do poszukiwania odpowiedzi w sobie, do zwracania się w stronę wyższych aspektów naszego Istnienia, do bardzo głębokich i wnikliwych wierzeń w siebie, z poszukiwaniem łączności z Duszą, Iskrą Stwórcy/Źródła w nas i przypomnienia sobie tego, kim naprawdę jesteśmy i skąd pochodzimy.

Taki wgląd w siebie, w połączeniu z Przestrzenią Serca i Domem Swej Duszy nikogo nie pozostawia w tym samym miejscu.

Ewolucja Duszy

Dokonuje się milowy krok na drodze ewolucji naszej Duszy i całego naszego Istnienia we wszystkich obszarach. Już nigdy nie będziesz taki sam. Już nie ma powrotu na stary szlak. Już nie ma lęku i wątpliwości. A struktury i programy matriksa stają się coraz lepiej przez Ciebie rozumiane i rozpoznawane.

Stajesz się Twórcą swojego Życia, całego Istnienia, a nie nieświadomym, sterowanym i zatopionym w lęku wykonawcą czyjegoś planu. Przychodzi Wolność. Poczucie sprawczości. Odzyskujesz wewnętrzny, jakże niezawodny i bezcenny kompas oraz oddajesz się Wyższemu Prowadzeniu, będąc świadomym współtwórcą swojej Drogi.

Z perspektywy czystej Świadomości i zjednoczenia z Domem swej Duszy wszystko zaczyna przedstawiać się zgoła zupełnie inaczej: przychodzi głębokie wewnętrzne zrozumienie, przejrzystość rozpoznań, a nawet lekkość w przewidywaniu kolejnych posunięć matriksa, którego działania stają się niezwykle łatwe do uchwycenia i czytelne w stosowanej metodyce.

DUSZA mówi: „Błogosławiony czas, w jakim żyjecie na Ziemi, bowiem zyskaliście nieprawdopodobną szansę na powrót do SIEBIE. Zresztą każdy z Was sam zdecydował o tym, że chce być świadkiem niezwykłego CZASU PRZEJŚCIA na naszej (Waszej) Ziemi.

_______________________________________________

Jak długo odcinasz się od swego Wewnętrznego Domu, tak długo odcinasz się od najczystszej esencji tego, kim naprawdę jesteś

To, co ziemskie w Tobie istnieje tylko dzięki temu, co w Tobie Boskie i nieskończone.

Powrócić do siebie. To nasze NAJWAŻNIEJSZE zadanie TU na Ziemi.

Zjednocz się ze Świętym w Tobie. Jak istniejemy dzięki Stwórcy, poprzez Stwórcę i dla Stwórcy, tak i Stwórca istnieje dzięki nam, poprzez nas i dla nas.

Jesteśmy Jednością.

Z Miłością,

Kasia 🕊

_______________________________________________

Wpis pisany od 3 dni. Nie było do tej pory przestrzeni, by go skończyć. Sądzę, że każda zapracowana i zabiegana Mama doskonale zrozumie o czym mówię. Przyjmuję z pokorą wszelkie ziemskie okoliczności mojego życia. Choć nie zawsze jest to dla mnie proste. Ale robię z Duszą co mamy tu na Ziemi do zrobienia. Najlepiej jak tylko potrafię 🙏

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: