Czarny i Biały Anioł uzdrowicielami… – sesja z Duszą

Nasze Dusze na długo przed naszym zejściem tu w skafander ziemskiego ciała wiedzą, na jaki scenariusz życia się decydują. Kraj życia, konkretny ród, z jakim łączą historię swego Istnienia, Rodzice, dom rodzinny, wszystkie nasze zasoby, talenty, trudności, ograniczenia oraz cała nasza emocjonalno – mentalna konstrukcja – wszystko to jest wyborem naszej Duszy. Co nie czyni nas w żaden sposób niewolnikami obranej matrycy, otrzymaliśmy bowiem wolną wolę i sami – w ramach możliwości naszego poznania i dostępnej nam świadomości – decydujemy o kolejnych krokach na naszej ziemskiej drodze.

_______________________________________________

Ostatnio na sesji miałam cudowną szansę doświadczyć Pięknego Istnienia (Wszyscyśmy Piękni!), które od początku spotkania dosłownie chłonęło jak żywa gąbka wszystko, co się przed nami objawiało. Każde słowo, każda odpowiedź Duszy, każde Jej wskazanie, za rękę poprowadzenie, każdy obraz, jakim nas obdarowywała, każde wzruszenie, każda fala przepływającej energii, jaka towarzyszyła nam podczas spotkania – wszystko to przepuszczane przez otwierająca się Przestrzeń Serca i całe ddane w zaufaniu Stwórcy Istnienie – pozwalało doświadczać nieznanych do tej pory części siebie, które pamiętają przecież o swym Boskim, Nieskończonym i pełnym Mądrości rodowodzie.

To tak właśnie działa: im mniej jesteśmy w umyśle – jako tej ziemskiej części nas, która jest w stałym dialogu z programami zewnętrznego świata i w oparciu o nie tworzy iluzje doświadczenia, które w żaden sposób nie oddają Prawdy o nas – tym piękniej, pełniej i ufniej poddajemy się procesom, które prowadzą nas do SIEBIE, tego Wewnętrznego Domu w nas, Świętego Rdzenia naszej Istoty.

Dusza Istnienia z przywoływanej tu sesji umówiła się na to ziemskie wcielenie (im donioślejsze spotkanie w naszym życiu, tym większa pewność, że spotkanie Dusz było już wcześniej zaplanowane) z dwoma Istnieniami, które na sesji pokazały mi się jako dwa Anioły: jeden Biały, drugi Czarny, przy czym nigdy nie należy tłumaczyć tych obrazów w znanych nam ludzkich kategoriach dobrego i złego. Z perspektywy Duszy – każde Istnienie, każde spotkanie, każde doświadczenie jest dobre, słuszne i wartościowe bowiem jak Boskie ziarno – zasiewa w polu naszych doświadczeń nasiona, które przy naszym zaangażowaniu, otwartości i gotowości zeń czerpania mogą dać życie dojrzałym rozpoznaniom, ożywczym procesom i bezcennym refleksjom.

Każdy z Aniołów pojawił się w konkretnym celu: tzw. Czarny, z którym ów Człowiek pozostawał w długiej relacji – by pomóc Duszy swego ziemskiego Istnienia rozpoznać wszelkie wzorce i programy matriksa, a następnie w świadomej pracy nad ciałem mentalnym i tzw. ciałem bolesnym zacząć wyzwalać się z obranej matrycy doświadczeniowej, Biały Anioł – by nauczyć całe Istnienie jakże niezbędnej dla ewolucji Duszy i zespolenia z całością Stworzenia bezwarunkowej Miłości.

_______________________________________________

Ze względu na pełen potencjału czas Przejścia, w jakim znajduje się nasza Ziemia, otrzymujemy jako Ludzkie Istnienia niezwykłą szansę dokonania milowego kroku w ewolucji naszej Duszy: każďy, kto gotów spotkać się z Prawdą o tym, że nasz dotychczasowy odbiór świata jest jedynie iluzją stworzoną przez nasz umysł, kto gotów rozpoznawać programy matriksa, w ramach których funkcjonował przez wiele lat swojego ziemskiego życia, kto gotów – by poprzez przepracowanie i uzdrawianie wszystkich niesprzyjających swemu Istnieniu zapisów zaczął w świadomym akcie wychodzić z dotychczasowego zamkniętego koła ziemskich doświadczeń (z systemu) oraz przez powrót do Wewnętrzego Domu, który jest naszym nadprzyrodzonym Stanem, Świętym Rdzeniem nas – w końcu zaczyna rozpoznawać siebie jako Kompletną, Boską Istotę, która istnieje w Jedności ze Świętym Wzorem Wszechświata.

Gdy mówię Wszechświat mam na myśli Najczystsze Źródło/Stwórcę/Najwyższą Miłość, która z niezwykłą precyzją, rozmysłem i większym planem organizuje Wszystko Co Jest, jednocześnie sama stale poddając się Prawom Ewolucji Wszechświata, które przecież stworzyła.

________________________________________________

Wróć do siebie Boskiego, Ukochany Człowiecze. To Twoje najważniejsze zadanie tu na Ziemi.

Z pomocą wszystkich Istnień, doświadczeń i potencjałów, na jakie sam jako odważna, niezłomna i piękna Dusza schodząc tu się zdecydowałeś.

Otrzymałeś WSZYSTKO, by móc to uczynić.

Wierzę w Ciebie.

Zawsze z Miłością,

Kasia 🕊

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: