W drodze po Wewnętrzne Światło…

Wszyscy jesteśmy w drodze… Wszyscy w wewnętrznych procesach… Każdy na swoim własnym kosmicznym szlaku, a jednak Wszyscy razem jako Uczestnicy Procesu Wzniesienia Ziemi i Przejścia w Nową Rzeczywistość… Jest intensywnie, transformująco, momentami dla wielu Istnień wręcz niemożliwie do udźwignięcia…

Taki jest Wyższy Stwórczy Plan.

Jestem bardzo ostrożna w nazywaniu obecnego czasu. Zbyt wiele teorii, interpretacji i prób ogarnięcia przez Człowieka (a właściwie Człeka – Istotę z ducha zrodzoną, dla porównania człowiek to obywatel systemu 🙏) procesów, które mają miejsce nie tylko na Ziemi, ale i we Wszechświecie. Rozpoznaję duże nadużycia w tej dziedzinie, dlatego pozwólcie proszę, że nie będę tworzyć kolejnych interpretacji. Wszystkiego nie wiemy i wiedzieć nie będziemy. Mając świadomość naszej nieskończonej ludzkiej zdolności do kreacji zachowuję jednocześnie głęboką pokorę wobec Źródła Wszechrzeczy, od Którego wszyscy pochodzimy.

Wiele Istnień utraciło tą pokorę, czyniąc się kimś niemal na równi ze Stwórcą. Pracując z Ludzkimi Duszami/Istnieniami rozpoznaję w tym wielkie zagrożenie dla rozwoju Duszy. Z drugiej strony jednak patrząc: etap ego jest również bezcennym doświadczeniem, którego Dusza/Człek najwidoczniej potrzebuje doświadczyć, by przez zanurzenie w ziemskiej dwubiegunowości (symbolika liczby 2) móc się wznieść ku wewnętrznemu Zmartwychwstaniu i wyjściu ponad dualność (symbolika liczby 3).

Mniej na zewnątrz, bardziej do środka

Dziś jako Dusze wcielone w ziemskie Istnienia przechodzimy przez intensywne procesy oczyszczania z karmy, zarówno własnej, indywidualnej, rodowej, jak i kolektywu. Proces rozpoczął się kilka lat temu, ale od ponad półtora roku przybrał na intensywności.

Takie globalne oczyszczanie z karmy wydarza się raz na prawie 26 tysięcy lat! Jeśli dołączymy do tego wszelkie procesy na Ziemi oraz obecny moment we Wszechświecie (mając oczywiście świadomość iluzji czasu) doniosłość i intensywność wydarzeń, procesów i sytuacji nie będzie już zaskoczeniem.

Najwspanialsze więc co możemy dziś uczynić to wejść w siebie. Świat został jakiś czas temu na chwilę zatrzymany (sytuacja się powtórzy), by pomóc Człekom zanurzyć się w wewnętrzne procesy, bo tylko od wewnątrz leży furta do naszego uwolnienia. Jak długo uciekamy od tych wewnętrznych wglądów, jak długo powstrzymujemy się od otwartości na wewnętrzne procesy czyszczenia/transformacji/uzdrawiania tak długo mniej lub bardziej cierpimy. Choć obserwując zawsze z Miłością i zrozumieniem zgłaszające się na sesje Piękne Istnienia wewnętrzne cierpienie zdaje się przybierać na sile.

Ból i cierpienie – kluczem otwarcia się na proces zdrowienia

Wiele Istnień jest gotowych na podjęcie wysiłku zmierzającego do głębokiego, wewnętrznego i wielopoziomowego zdrowienia dopiero w momencie ogromnego, doświadczanego w wielu obszarach swojego życia bólu i cierpienia.

Na początku Niebo delikatnie „puka” do drzwi naszego Wewnętrznego Domu poprzez powtarzające się stany/sytuacje czy doświadczenia, które delikatnie ujmując wprowadzają nas w wibrację dysharmonii. W rzeczywistości te stany czy wydarzenia są jedynie odpowiedzią na nasz wewnętrzny stan. A więc wibracją naszego pola sami prowokujemy/stwarzamy takie, a nie inne okoliczności ziemskiego życia, przez których doświadczanie mamy wreszcie zacząć rozpoznawać i uzdrawiać te wzorce i programy, jakie jako Dusza/wielowymiarowe Istnienia na sobie nosimy. Wszystko zawsze wydarza się dla naszego Najwyższego Dobra.

Ostatnim i niezwykle dojmującym manifestem nieuzdrowionych obszarów w nas są choroby fizycznego ciała, często o charakterze autoagresywnym i permanentnym oraz stany depresyjne z myślami bliskimi zakończenia życia włącznie.

Kanał Główny

Wszystkie te stany/sytuacje są objawem poważnego zaburzenia przepływu energii w Kanale Głównym Człeka (przypominam: Istota z Ducha zrodzona), a więc Boskiej Tętnicy łączącej nas ze Stwórcą, co pociąga za sobą poczucie odłączenia się od Światła swojej Duszy, poczucie głębokiej wewnętrznej separacji i rozbicia. Wszystko to oczywiście odbija się na kondycji naszej aury (biopola).

Osobiste refleksje

Próbując zebrać (choć w niewielkiej części) osobiste rozpoznania i refleksje, do jakich doszłam pracując z setkami Ludzkich Dusz/Istnień pragnę przypomnieć, że pochodzimy Wszyscy z Boskiego Światła, którego Promień wciąż w sobie nosimy i do którego zawsze możemy się odwoływać i zeń czerpać, by w każdym momencie naszej ziemskiej drogi rozświetlać i wzmacniać nasze osobiste pola, uzdrawiać się jego Pełną Miłości i Harmonii wibracją, by móc podążać ścieżką ku wzrostowi naszych Pięknych Dusz.

Ale nic się nie dzieje samo z siebie. Otrzymamy tyle, na ile otwartości i gotowości w sobie mamy, na ile jesteśmy w stanie porzucać znane nam warstwy iluzji, wzorców i programów, które przylgnęły do naszych Istnień nie tylko w obecnym wcieleniu.

Nasze Kochane Dusze dźwigają w swych „plecakach” całe warstwy wzorców i przekonań nazbierane od pierwszych inkarnacji, które – jeśli nie zostały rozpoznane i uzdrowione w poprzednich wcieleniach – nadal na sobie nosimy, bardziej lub mniej boleśnie je odczuwając. To można uzdrowić.

Wszystko zależy od naszej wewnętrznej decyzji i zaangażowania. I tylko my sami możemy to uczynić. Drugi Człowiek może nam towarzyszyć, pomóc rozpoznać, przez chwilę z Miłością poprowadzić, ale drogę do uzdrowienia pokonujemy sami. Moc w Każdym z Nas.

Pragnę jeszcze nadmienić, że każdy proces – by mógł się prawdziwie w nas dopełnić – potrzebuje naszej zdolności do bezwarunkowej akceptacji stanu siebie na dziś. Akceptacja i gotowość do wybaczenia sobie (przede wszystkim sobie🙏) oraz Drugiej Osobie otwiera kanał do przepływu uzdrawiającej energii w nas.

Ostatecznie:

Wszystko jest dokładnie takie, jakie ma być. A zrozumienie tej prostej i uniwersalnej Prawdy przychodzi w miarę wewnętrznego wzrostu każdego Człeka.

Idziemy ku Światłu!

Z Miłością,

Kasia Sidorowicz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: