O mnie…

Nazywam się Katarzyna Sidorowicz.

Na ziemskim planie – z wykształcenia jestem polonistą, pedagogiem, nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, muzykiem, wokalistką, trenerem głosu. 

Nie przywiązuję się jednak do tego zanadto, jeśli nawet i wcale, ponieważ wszystkie drogi, którymi do tej pory podążałam, doprowadziły mnie do najważniejszego: nawiązania świadomego kontaktu ze swoją Duszą, połączenia się z Przestrzenią mojego Serca i odkrycia, jak wielowymiarowymi Istotami my, Ludzie jesteśmy.

Wszystkie moje osobiste procesy i drogi, którymi kroczyłam doprowadziły mnie ostatecznie do zafascynowania terapią  wielowymiarową. I to jest moje obecne zajęcie: jako terapeuta Duszy i Przestrzeni Serca pomagam Innym w odkrywaniu swojej wielowymiarowości.

Tylko w takim spojrzeniu na nas jako Istoty Boskie, kompletne, wielowymiarowe, nieskończone w możliwościach kreacji, w których to co ziemskie nieustannie przeplata się z tym co Boskie, widzę szansę na uchwycenie Pełni, Piękna, Potencjału i Doskonałości naszego Istnienia. 

Przez wiele lat swojego życia szukałam odpowiedzi na pytanie: kim jestem, skąd pochodzę, dokąd zmierzam, po co znalazłam się tu na Ziemi w tym TU I TERAZ?

Tak długo, jak szukałam odpowiedzi na te i inne pytania w zewnętrznym świecie, a nie w samej sobie  –  tak długo moje wewnętrzne cierpienie stale rosło w siłę. Po wielu latach poszukiwań i wejrzeń dotarłam do największej i najwspanialszej Prawdy o tym, że WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ZNAJDUJĄ SIĘ TYLKO W NAS. 

Zrozumiałam i całą sobą odczułam, że jestem tu na Ziemi po to, by wzrastać i docierać do Boskiej/Źroďłowej Prawdy o sobie. Wreszcie po to, by pomóc Innym w dotarciu do siebie: Dusza mówi: „Czas przejawić się Tobie (nam) w tym świecie”.

Od tej pory kroczę wyłącznie Drogą Serca, oddając się ufnie prowadzeniu swojej Duszy. Moje życie zmieniło się w niewiarygodny dla mnie sposób. 

Kto raz wkroczył na swoją piękną drogę, ten już nigdy jej nie porzuci.

Zapraszam Ciebie do mojego (naszego) świata. Może w tej cichej przestrzeni znajdziesz coś dla siebie:

strona na Facebooku: https://www.facebook.com/W-ciszy-Serca-Katarzyna-Sidorowicz-106803760810423/settings/?tab=page_info

i na mój blog oczywiście 🕊

Ogromnie się cieszymy z moją Duszą, że do nas zaglądasz. Pozostań na dłużej i poszukaj SIEBIE… w ciszy serca… Do zobaczenia! Niech Ci się cudnie darzy!

Jesteś Boskim Promieniem obleczonym na chwilę w podarowane Ci w tym TU I TERAZ ziemskie ciało. Twoim przeznaczeniem jest wzrastać i dostrajać się do Miłości Boga w Tobie. 

Życzę Ci wielu najwspanialszych odkryć podczas Twojej ziemskiej wędrówki.

Kasia

%d blogerów lubi to: